DE1B3RA101KA4BN01F
MFR.Part #
DE1B3RA101KA4BN01F
JLCPCB Part #
C6183218
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 100pF 250V X1,Y1 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS