DCMC472M450DE5H
MFR.Part #
DCMC472M450DE5H
JLCPCB Part #
C6183139
Package
Bolt,D76.2xL130.18mm
Description
-40℃~+85℃ 130.18mm 31.75mm 32mΩ@120Hz 450V 4700uF 76.2mm ±20% Bolt,D76.2xL130.18mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS