DCMC223M160DE5F
MFR.Part #
DCMC223M160DE5F
JLCPCB Part #
C6183136
Package
Bolt,D76.2xL131.75mm
Description
-40℃~+85℃ 131.75mm 160V 22000uF 31.75mm 76.2mm ±20% Bolt,D76.2xL131.75mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS