REC3.5-4812SRW/R10/A/CTRL
Extended
MFR.Part #
REC3.5-4812SRW/R10/A/CTRL
JLCPCB Part #
C6172631
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 10kV 12V 290mA 3.5W 36V~75V 84% DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS