REC3.5-1224SRW/R8/A/CTRL/X1
MFR.Part #
REC3.5-1224SRW/R8/A/CTRL/X1
JLCPCB Part #
C6172591
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 145mA 24V 3.5W 83% 8kV 9V~18V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS