REC3.5-1209DRW/R8/A/CTRL/X1
Extended
MFR.Part #
REC3.5-1209DRW/R8/A/CTRL/X1
JLCPCB Part #
C6172575
Package
DIP,32x20.3mm
Description
194mA 2 3.5W 81% 8kV 9V 9V~18V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS