REC3-243.3SRW/H4/A/M/CTRL
MFR.Part #
REC3-243.3SRW/H4/A/M/CTRL
JLCPCB Part #
C6172397
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 18V~36V 3.3V 3W 4kV 76% 900mA DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS