REC7.5-4812SRW/H1/A/M/CTRL
MFR.Part #
REC7.5-4812SRW/H1/A/M/CTRL
JLCPCB Part #
C6172261
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 12V 1kV 36V~72V 625mA 7.5W 85% DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS