REC3-053.3SRW/H/B/M/SMD-R
MFR.Part #
REC3-053.3SRW/H/B/M/SMD-R
JLCPCB Part #
C6172162
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
1 1.6kV 3.3V 3W 4.5V~9V 76% 900mA SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS