RDC50-181K-RC
MFR.Part #
RDC50-181K-RC
JLCPCB Part #
C6171397
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
13.5A 14A 180uH 35mΩ ±10% Plugin,D=38.1mm Power Inductors ROHS