MFR0W4F200KA50
MFR.Part #
MFR0W4F200KA50
JLCPCB Part #
C69895
Description
250V 250mW 2Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS