CMR05E510FODR
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CMR05E510FODR
Description
-55℃~+125℃ 11.4mm 500V 51pF 9.1mm ±1% - Mica and PTFE Capacitors ROHS