CMR04E270GODP
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CMR04E270GODP
Description
-55℃~+125℃ 27pF 500V 8.4mm 9.4mm ±2% - Mica and PTFE Capacitors ROHS