CFR02SJ0823A10
MFR.Part #
CFR02SJ0823A10
JLCPCB Part #
C69876
Description
2W 500V 82kΩ Carbon Film Resistor ±450ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS