CM05FD161GO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CM05FD161GO3
Description
-55℃~+125℃ 11.7mm 160pF 500V 9.4mm ±2% - Mica and PTFE Capacitors