CHQ10-56NG-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
CHQ10-56NG-RC
JLCPCB Part #
C6150213
Package
1008
Description
1.2A 120mΩ 56nH ±2% 1008 Power Inductors ROHS