CGS562U075R4C
MFR.Part #
CGS562U075R4C
JLCPCB Part #
C6149379
Package
Plugin
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 10.14A@10kHz 21mΩ@120Hz 34.93mm 5600uF 75V Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS