CFM06S033-E
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
CFM06S033-E
JLCPCB Part #
C6149198
Package
DIP,41.1x21mm
Description
1 1.5A 3.3V 5W 75% 90VAC~264VAC DIP,41.1x21mm AC-DC Power Modules ROHS