PSU2165A
MFR.Part #
PSU2165A
JLCPCB Part #
C6148935
Package
Plugin
Description
-40℃~+65℃ 0%~+20% 165V 21uF 36.53mm 69.85mm Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS