PK-27N35EPQ
Extended
Manufacturer
Mallory Sonalert Products Inc
MFR.Part #
PK-27N35EPQ
Description
-20℃~+70℃ 23.7mm 3.5kHz 36.5mm 3V~28V 90dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS