PJD16P06A-AU_L2_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
PJD16P06A-AU_L2_000A1
JLCPCB Part #
C6147581
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.256nF 22nC@10V 2W、25W 48mΩ@10V 59pF 5A、16A 60V TO-252 MOSFETs ROHS