PIC32CX1025SG41100T-E/E5X
MFR.Part #
PIC32CX1025SG41100T-E/E5X
JLCPCB Part #
C6147491
Package
TQFP-100(14x14)
Description
-40℃~+125℃ 1.71V~3.63V 100MHz 12bit 12bit 1MB 256KB 32 Bit 81 ARM Cortex-M4F Built-in+External FLASH TQFP-100(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS