CD15FC621JO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD15FC621JO3
Description
-55℃~+125℃ 11.7mm 300V 620pF 9.7mm ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS