CD15FA152FO3F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD15FA152FO3F
Description
-55℃~+125℃ 1.5nF 10.9mm 100V 12.7mm ±1% - Mica and PTFE Capacitors ROHS