PCT68/6DM
MFR.Part #
PCT68/6DM
JLCPCB Part #
C6142281
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 6.3V 68uF 900mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS