PCT330/4DM
Extended
Manufacturer
Nemco Electronics Corporation
MFR.Part #
PCT330/4DM
JLCPCB Part #
C6142256
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 330uF 4V 900mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS