PC16SH-07CP04-104A2020-TA
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
PC16SH-07CP04-104A2020-TA
Description
1 100kΩ 200mW ±20% ±300ppm/℃ - Potentiometers, Variable Resistors ROHS