PB-1220PE-12Q
Extended
Manufacturer
Mallory Sonalert Products Inc
MFR.Part #
PB-1220PE-12Q
JLCPCB Part #
C6141296
Package
Plugin,D=12mm
Description
-20℃~+70℃ 10.2mm 12mm 2.048kHz 90dB 9V~15V Electromagnetic Passive (Externally Driven) Plugin,D=12mm Buzzers ROHS