PB-09N27PT-03Q
Extended
Manufacturer
Mallory Sonalert Products Inc
MFR.Part #
PB-09N27PT-03Q
JLCPCB Part #
C6141294
Package
Plugin,D=9mm
Description
-40℃~+85℃ 2.7kHz 2V~5V 5.7mm 85dB 9mm Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Electromagnetic Plugin,D=9mm Buzzers ROHS