BZX84B16-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZX84B16-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6136620
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@11.2V 15.68V~16.32V 16V 40Ω 410mW SOT-23 Zener Diodes ROHS