BSC010N04LSIATMA1
MFR.Part #
BSC010N04LSIATMA1
JLCPCB Part #
C6135378
Package
TDSON-8FL
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 1.05mΩ@50A,10V 2.5W、139W 2V@250uA 37A、100A 40V 6.2nF@20V 87nC@10V TDSON-8FL MOSFETs ROHS