NSD15-48S15
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
NSD15-48S15
JLCPCB Part #
C6134897
Package
DIP,50.8x38.1mm
Description
1 1.5kV 15V 15W 18V~72V 1A 85% DIP,50.8x38.1mm Power Module/Power Supply ROHS