BMS36-11-50H5.0W80JST
Extended
Manufacturer
BESTAR ELECTRONICS
MFR.Part #
BMS36-11-50H5.0W80JST
Description
17.5mm 36mm 500mW 50Ω 600Hz 600Hz~5kHz Electromagnetic - Speakers ROHS