AZ23C3V3-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
AZ23C3V3-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6126949
Package
SOT-23
Description
1 Pair Common Anode 25uA@1V 3.3V 300mW 95Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS