APXT6R3ARA221ME61G
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
APXT6R3ARA221ME61G
JLCPCB Part #
C6125287
Package
SMD,D5xL6.1mm
Description
-55℃~+105℃ 117.5mA@120Hz 15000hrs@105℃ 220uF 26mΩ 5mm 6.1mm 6.3V Polymer ±20% SMD,D5xL6.1mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS