APXT2R5ARA821MF80G
MFR.Part #
APXT2R5ARA821MF80G
JLCPCB Part #
C6125281
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 142.5mA@120Hz 15000hrs@105℃ 2.5V 22mΩ 6.3mm 820uF 8mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS