ASAR-SN480D125ZW-L
Extended
Manufacturer
Altran Magnetics, LLC
MFR.Part #
ASAR-SN480D125ZW-L
Description
1 Form A (SPST-NO) 125A 24V~530V - Solid State Relays (Triac Output) ROHS