AM188ESLV-25VC\\W
Extended
Manufacturer
AMD(Advanced Micro Devices)
MFR.Part #
AM188ESLV-25VC\\W
JLCPCB Part #
C6123716
Package
TQFP-100(14x14)
Description
0℃~+70℃ 16 Bit 25MHz 32 3V~3.6V Built-in+External Others ROMless TQFP-100(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC)