ACT13-100-040-01-100
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
ACT13-100-040-01-100
JLCPCB Part #
C6114826
Package
Plugin
Description
100A 50Hz~400Hz Plugin Current Sense Transformers ROHS