A3KM1CSP24VDC1.6D
MFR.Part #
A3KM1CSP24VDC1.6D
Description
-40℃~+125℃ 145V@DC 15ms 15ms 24V 80A AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) - Automotive Relays ROHS