MT12A-1215WI
Extended
Manufacturer
Furuno (Kaga Electronics USA)
MFR.Part #
MT12A-1215WI
JLCPCB Part #
C6105679
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1.6kV 12W 15V 2 400mA 87% 9V~18V Short Circuit Protection、Overvoltage protection、Overload protection DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS