LT6656ACDC-4.096#TRMPBF
MFR.Part #
LT6656ACDC-4.096#TRMPBF
JLCPCB Part #
C673336
Description
0℃~+70℃@(Ta) 10ppm/℃ 30ppmp-p 4.096V 4.596V~18V 5mA Fixed Series ±0.1% DFN-6-EP(2x2) Voltage Reference ROHS