715P22456MA3
MFR.Part #
715P22456MA3
JLCPCB Part #
C6100422
Package
Plugin,P=35.7mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、600V 220nF ±5% Plugin,P=35.7mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS