84CNQ035SMS2
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
84CNQ035SMS2
Description
1 Pair Common Cathode 35V 5mA@35V 620mV@80A 80A - Schottky Diodes ROHS