MPQ2013AGG-33-AEC1-Z
MFR.Part #
MPQ2013AGG-33-AEC1-Z
JLCPCB Part #
C6097505
Package
QFN-6(2x2)
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 150mA 3.3V 4.4uA 40V 700mV@(150mA) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive QFN-6(2x2) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS