MPL-AT2514-4R7
Extended
Manufacturer
Monolithic Power Systems
MFR.Part #
MPL-AT2514-4R7
JLCPCB Part #
C6097335
Package
1008
Description
1.7A 180mΩ 2.4A 4.7uH 1008 Power Inductors ROHS