688LBB025M2BD
MFR.Part #
688LBB025M2BD
JLCPCB Part #
C6095635
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.4A@120Hz 22mm 25V 3000hrs@85℃ 32mm 6800uF 73.14mΩ@120Hz ±20% Plugin,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS