501JAA40M0000CAF
Extended
Manufacturer
SKYWORKS/SILICON LABS
MFR.Part #
501JAA40M0000CAF
JLCPCB Part #
C6092970
Package
SMD
Description
-20℃~+70℃ 3.3V 4.9mA 40MHz LVCMOS ±50ppm SMD Programmable Oscillators ROHS