BSC196N10NSGATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
BSC196N10NSGATMA1
JLCPCB Part #
C672332
Package
TDSON-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 19.6mΩ@10V 2.3nF 26pF 34nC@10V 45A 4V 78W TDSON-8 MOSFETs ROHS