767143561GPTR13
MFR.Part #
767143561GPTR13
JLCPCB Part #
C6090379
Description
14 200mW 560Ω 7 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS